Wyróżnienia dla marki DuoLife

Marka DuoLife została już wielokrotnie wyróżniona, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi relacjami.

DuoLife Złotym Ambasadorem Sportu

Inauguracja, odbyła się 4 października br. na Stadionie Narodowym, podczas wyjątkowej gali „Warszawskie Wieczory Olimpijskie”, której organizatorem była Fundacja im. Feliksa Stamma – „Stamm Sport Promotion”. Podczas tej uroczystości nowa marka DuoLife została uhonorowana statuetką „Złotego Ambasadora Sportu”. Tam też zostały oficjalnie otwarte i rozlane pierwsze butelki produktu.

Na uroczystości obecne były gwiazdy telewizji i sportu, m.in.: Mariusz Czerkawski, Radosław Majdan, Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Małgorzata Rozenek oraz związany od samego początku z marką DuoLife Ryszard Rembiszewski. Prowadzeniem zajął się doskonale wszystkim znany i lubiany Przemysław Babiarz. Całość uświetniona została wspaniałymi koncertami zespołów Future Folk oraz The King's Friends, aukcją charytatywną wyjątkowych przedmiotów mistrzów sportu, której dochód przeznaczono na rzecz Fundacji im. F. Stamma oraz wyśmienity pokaz mody Versace Collection.Luksusowa marka

W dniu 27.10.2013 w Hotel Courtyard by Marriott przy Międzynarodowym Lotnisku Chopina odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Wśród zaproszonych gości można było spotkać nie tylko Celebrytów m.in.: Grażynę Wolszczak z Cezarym Harasimowiczem, Beatę Sadowską, Tomasza Jacykowa, Piotra Szwedesa, Candy Girl, Władysława Kozakiewicza, Marka Włodarczyka z partnerką ale także Prezesów i Przedstawicieli wielu znanych firm takich jak: Pure Sky Club, Lot, Ambra ( producent Cin&Cin ), Volvo, Wittchen, DQ Vodka, Grupa Deutsche Bank oraz wiele innych.

Kapitułą decydującą o wręczeniu statuetek „Luksusowej marki Roku 2013” są przedstawiciele różnych dziedzin życia społecznego i kulturalnego, biznesmeni, sportowcy, artyści oraz laureaci poprzednich edycji konkursu.

Wśród laureatów znalazła się nasza marka DuoLife, która została wyróżniona statuetką Luksusowa Marka 2013DuoLife Odkryciem Roku IK

W dniu 28.10.2013 na najwyższym, 22 piętrze biurowca Skylight w Pure Sky Club - obchodził swoje III urodziny magazyn Imperium Kobiet z finałem plebiscytu IMPERIUM URODY w jury którego zasiadły gwiazdy show-biznesu, sportu oraz Czytelniczki IK. Wybrały one BESTSELLER ROKU 2013. W jury konkursu zasiadły: Ewa Kasprzyk, Otylia Jędrzejczak, Ewa Kuklińska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Aneta Zając i Sabina Kuśnierz. Nasza marka DuoLife otrzymała nagrodę w kategorii ODKRYCIE IMPERIUM KOBIET.

Na urodzinach IK bawili się m.in. Jerzy Gruza, Marcin Kwaśny, Ryszard Rembiszewski, Magdalena Modra, Beata Sadowska, Czesław Mozil, Roman Rogowiecki, Bogdan Gajkowski, Krystyna Mazurówna, Laura Łącz, Karolina Nowakowska, Alicja Węgorzewska, Jarosław Jakimowicz, Hanna Bakuła, Marek Włodarczyk, Emilian Kamiński i Ewelina Serafin.

O oprawę muzyczną zadbał DJ Adamus i Ada Szulc.DuoLife - Oficjalnym Suplementem Diety PZKT

21.11.2013 w Dojo w miejscowości Stara Wieś - zostało podpisane porozumienie na mocy którego DuoLife stał się Oficjalnym Suplementem Diety Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Inauguracja współpracy miała miejsce w największym na świecie Dojo, podczas zgrupowania Kadry Narodowej Karate Tradycyjnego. Od tego dnia wszyscy Kadrowicze wzbogacili swoją dietę o DuoLife. Warto wspomnieć, że Kadra podczas tego zgrupowania przygotowywała się do 31 Mistrzostw Europy które odbyły się w dniach 4-9 grudnia w Pradze. Nasi Reprezentanci odnieśli podczas tej imprezy spektakularny sukces. Seniorzy zdobyli 13 złotych medali wygrywając wszystkie konkurencje. Kadra zdobyła aż 59 medali (w różnych grupach wiekowych oraz konkurencjach), potwierdzając jednoznacznie swoją mistrzowską pozycje w Europie. Gratulujemy sukcesu oraz już dzisiaj wyczekujemy na zbliżające się Mistrzostwa Świata które odbędą się w Japonii.

JAKOŚĆ ROKU 2013
w kategorii Produkt Roku

Marka DuoLife odniosła kolejny sukces! 24 marca 2014 roku prezes Bartosz Królikowski odebrał prestiżową nagrodę – statuetkę Jakość Roku 2013 dla Galerii Usług Sp. z o.o. Za produkt DuoLife.

Jakość Roku to największy konkurs promujący jakość w Polsce – wyróżnienie DuoLife na równi z innymi wiodącymi na rynku markami jest osiągnięciem, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Gorąco wierzymy, że jest to dopiero początek naszej drogi ku kolejnym wielkim sukcesom.


SUKCES ROKU 2014

24 marca w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyła się wielka gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2014″, podczas której nadano wyróżnienia „Osobowości Roku” i „Sukcesy Roku”. W tym roku z rąk Mariusza Pujszo wspaniałą statuetkę Sukces Roku dla Galerii Usług Sp. z o.o. właściciela marki DuoLife otrzymał również prezes Bartosz Królikowski i Norbert Janeczek. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem na to, że DuoLife wystartowało na naszym rynku z ogromnym impetem i od razu został doceniony jako wyjątkowy produkt. Statuetka „Sukces Roku” to dla nas wyjątkowo cenna nagroda, która będzie dla nas ogromną motywacją do dalszego działania.Oficjalny Suplement Diety Górnika Zabrze w sezonie 2014/2015

Nasza nieustanna troska o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów zaowocowała stworzeniem suplementów diety, które swą skuteczność zawdzięczają niepowtarzalnemu połączeni u składników charakteryzujących się najlepszym wpływem na ludzki organizm. Starania te zostały docenione przez osoby, dla których zdrowie oraz optymalna kondycja organizmu są najważniejsze – zawodowych sportowców. Z tego też powodu zostaliśmy wybrani oficjalnym suplementem diety Górnika Zabrze w sezonie 2014/2015. Decyzja o wyborze naszych produktów, przez jedną z najlepszych drużyn sportowych w Polsce to kolejny dowód na niepodważalną jakość oraz skuteczność oferowanych przez nas suplementów.


SUKCES ROKU 2015

28 marca 2015 roku po raz kolejny mieliśmy zaszczyt być obecni na wielkiej Gali Osobowości i Sukcesy, podczas której nasz kluczowy produkt - DuoLife Dzień i Noc, został w szczególny sposób wyróżniony spośród wielu znakomitych firm i marek polskiego biznesu. Tego dnia otrzymaliśmy niezwykle dla nas cenną statuetkę Sukcesu Roku 2015. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasza działalność już po raz drugi została dostrzeżona i doceniona podczas tak prestiżowego konkursu, promującego najlepsze praktyki biznesowe. Jesteśmy głęboko przekonani, że nie jest to ostatni raz kiedy mogliśmy stanąć ramię w ramię w największymi osobowościami polskiej sceny kulturalnej oraz przedstawicielami firm odnoszących największe sukcesy w swojej branży.

Laur Konsumenta - odkrycie roku 2015

Suplementy diety DuoLife Dzień i Noc otrzymały kolejną prestiżową nagrodę!

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie?

Z ogromną radością pragniemy Wam oznajmić, iż w tym roku to właśnie nasze produkty DuoLife Dzień i Noc zostały wyróżnione podczas tego prestiżowego plebiscytu otrzymując Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie roku 2015.

Jest to dla nas jedna z najważniejszych nagród, ponieważ przyznawana przez Was – osoby dla których ten produkt powstał i bez których firma nie mogłaby istnieć w swoim obecnym kształcie. Jest to dla nas nie tylko wyróżnienie za to, co udało się nam osiągnąć dotychczas, ale przede wszystkim motor do dalszego działania i nieustannego rozwoju.


Złoty OTIS

Najbardziej prestiżowy konkurs branży farmaceutycznej i medycznej w Polsce. Kapituła Instytutu Nagrody Zaufania Złoty OTIS wyróżnia te firmy i produkty, które są szczególnie warte uwagi ze względu na swoje działania oraz jakość i skuteczność produktów, które oferują swoim klientom.
Wyróżnienie produktów DuoLife Certyfikatem Nagrody Zaufania Złoty OTIS to dowód na popularność, jaką cieszy się marka nie tylko w branży welness, ale również uznanie ze strony najbardziej wymagających przedstawicieli branży medycznej i farmaceutycznej.

Znak Jakości JCI

Instytut Jakości Jagiellońskiego Centrum Innowacji docenia producentów kosmetyków, suplementów diety oraz zdrowej żywności, którzy kładą szczególny nacisk na najwyższą, światową jakość oferowanych produktów. Wnikliwe badania pozwalają ocenić, czy dane produkty są zgodne z najnowszymi i najbardziej restrykcyjnymi normami i wymogami europejskimi.
Suplementy diety DuoLife Dzień i Noc zostały wyróżnione za swą niekwestionowaną jakość oraz niespotykane dotąd rozwiązania, które zostały wprowadzone podczas i komponowana oraz produkcji. Badania wykazały, że rozwiązania te zaowocowały stworzeniem naturalnych produktów o niezwykle wysokiej jakości.